"Ворскла" — "Десна": експерти прогнозують перемогу полтавців

Сьогодні у Полтаві на стадіоні "Ворскла" ім. О. Бутовського відбудеться матч сьомого туру УПЛ між полтавською "Ворсклою" та чернігівською "Десною". Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал "Футбол 1".

Полтавська команда підійде до цього матчу з кадровими втратами. Як розповідав Юрій Максимов, у розташуванні збірної Естонії захворів Йоонас Тамм. Також під питанням участь у матчі Ібрахіма Кане. При цьому в атаці ворскляни підсилилися півзахисником Венсаном Тіллем та бразильським нападником Лукасом Рангелем і цілком ймовірно, що хтось з них з’явиться на полі.

Букмекери у цьому матчі на боці "Ворскли"

П1 — 2,28 Х — 3,50 П2 — 3,05 Наші експерти також вважають, що ворскляни мають перемагати.

Сергій Лукаш: " "Ворскла" впевнено переможе. Чернігівці вдало стартували в чемпіонаті, але кадрові проблеми дають про себе знати. Тому у Полтаві їм буде дуже важко. "Ворскла" ж на своєму полі повинна перемагати. Мій прогноз — 2:0. Заб’ють нападники Рангель та Степанюк".

Сергій Ходирєв: "Останні матчі "Десни" мене чесно кажучи, не вразили. А "Ворскла" після міжнародної паузи має відпочити й бути у потужних фізичних та психологічних кондиціях. Мій прогноз — 1:0. Гол з пенальті заб’є Олів’є Тілль".

Юрій Мармач: " "Ворскла" виграє з мінімальним рахунком 1:0. Гол заб’є бразильський новачок Лукас Рангель".

Сергій Чуйченко: "Поки що все говорить на користь "Ворскли". У чернігівської команди зараз спад, а "Ворскла" добре підсилилася в атаці. Думаю, на своєму полі команда Максимова має сьогодні витискати перемогу. Мій прогноз — 2:1 на користь "Ворскли" ".