Ігри Нескорених перенесли на 2022 рік

Ігри, які мали відбутися цього року в м.Гаага (Нідерланди), рішенням Ради та Фундації міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених» знову перенесено на 16 - 22 квітня 2022 року. Проведення заходу вже двічі переноситься через COVID-19.

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо забезпечення безперервності підготовки збірної команди України до участі у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених» у 2022 році. навчально-тренувальні збори українських ветеранів продовжуються, адже захисники мають тримати високу спортивну форму і показати гідні результати.

Наша команда представлятиме Україну у 8 видах спорту, зокрема, у плаванні, бігу, штовханні ядра, стрільби з лука, баскетболі на візках.

«Ігри Нескорених» - це міжнародні спортивні змагання за участі військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, захворювання чи поранення під час виконання службових обов’язків. Мають на меті сприяти розвитку та популяризації спорту, як дієвого засобу реабілітації серед поранених захисників, а також спонукати суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

З часу перших «Ігор Нескорених» в Лондоні у 2014 році змагання відбулись в Орландо (2016), Торонто (2017) та Сіднеї (2018). П’яті Ігри - Invictus Games The Hague 2020 - мали відбутися у квітні 2020 року у Гаазі, Нідерландах.

http://nova.net.ua/ditei-veteraniv-kup-ianshchyny-vidvezly-v-zoopark-foto/