В Україні створено окремий напрямок у спорті – спорт ветеранів війни

Верховна Рада України прийняла за основу проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо спорту ветеранів війни» (№ 5526). Рішення підтримали 327 парламентарів.

«Сьогодні український парламент підтримав в першому читанні законопроєкт щодо створення окремого напряму спорту – спорту ветеранів війни. Його реалізація забезпечить доступність занять спортом для максимальної кількості українських захисників, а також сприятиме проведення спортивних змагань серед ветеранів не лише у великих містах, а в інших територіальних громадах», - зазначив заступник міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний (на фото), цитує замміністра сайт mva.gov.ua

За його словами, в законопроєкті враховано пропозиції Мінветеранів, зокрема, щодо визначення на законодавчому рівні створення окремого напряму спорту – спорту ветеранів війни.

http://nova.net.ua/ditei-veteraniv-kup-ianshchyny-vidvezly-v-zoopark-foto/

«На сьогоднішній день розвиток спорту ветеранів війни не унормовано. В чинному законодавстві відсутній відповідний термін та визначення органів виконавчої влади, що мають відповідати за забезпечення його розвитку», - зазначив Ігор Безкаравайний

Заступник міністра наголосив, що спорт ветеранів війни має великі досягнення та значний соціальний компонент - відновлення, реабілітація і комунікація між ветеранами. Проте, для доступності занять спортом для максимальної кількості ветеранів держава має забезпечити проведення таких змагань не лише у великих містах, а в інших територіальних громадах.

«Прийняття законопроєкту в цілому створить умови для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту ветеранів війни, сприяння участі захисників України у спортивних змаганнях, у тому числі міжнародних, створення належних умов для розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів», - підкреслив Ігор Безкаравайний.

http://nova.net.ua/na-paradi-u-kndr-pokazaly-novyi-viiskovyi-pidrozdil-foto/