"Дуже хочеться, щоб ми були такою країною": Зеленський обговорив з главою МОК проведення Олімпіади в Україні (відео)

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом у Києві й обговорили Олімпійські ігри в Токіо та перспективи для України. Про це повідомила пресслужба Офісу Президента.

Зокрема, у ході розмови президент України поінформував президента МОК про те, що Україна має намір стати господарем зимових Олімпійських ігор.

Скільки всього потрібно зробити Україні, щоб наблизити можливість нашої держави і стати країною, яка буде зустрічати Олімпійські ігри. Принаймні дуже хочеться, щоб ми були такою країною, - наголосив Володимир Зеленський.

Так, Томас Бах привітав таку ініціативу та заявив: "з огляду на чудові спортивні традиції України, а також побачивши надзвичайно вражаючу презентацію сучасної спортивної інфраструктури країни".

Україна завжди була опорою олімпійського руху, і президент МОК привітав довгострокову спортивну стратегію нашої держави щодо залучення населення та отримання користі від цінностей спорту, - додав Зеленський.

На його президента, проведення Олімпіади матиме символічне значення і також приверне іноземних туристів у країну: "Нам потрібен спортивний „Оскар“, нам потрібна мета", - говорив раніше президент.

Окрім цього, під час зустрічі Зеленський привітав главу МОК Томаса Баха з проведенням безпечних та успішних Олімпійських ігор-2020, які відбулись у Токіо та підтримку українського спорту. Тим часом співрозмовники відзначили видатні результати українських спортсменів.

Нагадаємо, що троє львів’ян, які вибороли медалі на літніх Олімпійських іграх в Токіо, отримають від мерії Львова квартири у подарунок. Загалом українські спортсмени здобули 19 медалей, троє з призерів – львів’яни. Велогонщиця Олена Старікова виборола "срібло", а борчиня Алла Черкасова та каратист Станіслав Горуна здобули по "бронзі". Аби підтримати спортсменів, місто готує для них подарунки.