У МОК схвалили ідею Зеленського провести Олімпіаду в Україні

Керівник Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах привітав ідею Володимира Зеленського провести Олімпійські ігри в Україні. Про це інформують в Офісі президента.

Глава держави поінформував президента МОК про те, що Україна має намір стати господарем зимових Олімпійських ігор. Київ вступить у фазу діалогу з Міжнародним олімпійським комітетом і якнайшвидше направить делегацію до штаб-квартири організації у Лозанні.

Як зазначається, Томас Бах, якого Зеленський нагородив орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня, привітав ініціативу, «враховуючи чудові спортивні традиції України, а також побачивши надзвичайно вражаючу презентацію сучасної спортивної інфраструктури країни». Окрім того, глава МОК привітав довгострокову спортивну стратегію країни щодо залучення населення та отримання користі від цінностей спорту, оскільки Україна, як наголосив Бах, завжди була опорою олімпійського руху.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що опікуватиметься питанням проведення Олімпійських ігор в Києві. Також ми писали, що міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт переконаний, що Україна зможе самостійно провести зимову Олімпіаду. Проводити змагання можна в Західній Україні, зокрема в Буковелі.