Василь Кобін: "При рахунку 2:0 потрібно закривати гру"

Головний тренер "Минаю" Василь Кобін у птрограмі "УПЛ ONLINE" прокоментував нічию з "Чорноморцем" (2:2).

- Гарний початок матчу з нашого боку. Володіли ініціативою, почали з самого початку створювати моменти, були ближче до голу, а потім потроху "Чорноморець" вирівняв гру і почав створювати нам проблеми. Для уболівальників вийшла відмінна гра, з купою гольових моментів як в одні ворота, так і в інші. Такі ігри потрібно дотискати, потрібно максимально бути сконцентрованим, тоді б ми цю перемогу не відпустили. А так, після другого гола відразу пропустили, "Чорноморець" відчув впевненість у власних силах, і у нас почалися проблеми.

- Дуже багато дозволили створити супернику біля своїх воріт. Чому?

- Ми готувалися. Багато теорії було, і в тренувальному процесі... Концентрація. Тільки я знаю і команда, чому ми так сьогодні зіграли і в обороні, і в фізичному плані. Якщо брати другий тайм, трохи підсіли. У нас випало кілька футболістів, які сьогодні не змогли допомогти, так що все нормально, все добре. Рухаємося далі. Вірю в своїх хлопців, в їх професіоналізм. Я не бачу нічого такого, але при рахунку 2:0 потрібно закривати гру і не важливо, граєш ти проти "Чорноморця" або команди з верхньої турнірній таблиці.

- Стартовий склад трохи здивував, Селезньов залишився в запасі, а Вишневський вийшов зі старту. Але потім це рішення виправдало себе.

- Що стосується Жені і Вишневського, то у нас і Ахмедзаде був травмований, і Діма Білоног. Ми трохи змінили свою схему гри, перейшли на 4 захисника. За цією схемою, як і тренувального процесу, Олег виглядав досить впевнено. Він був націлений на ворота, і як показала гра - вибір був правильним, - сказав Кобін.