Олексій Хобленко: "У "Кривбасі" отримав те, чого не мав попередні пів року"

Найкращий гравець серпня у Першій лізі нападник "Кривбасу" Олексій Хобленко проаналізував свої виступи на старті сезону у коментарі для пресслужби ПФЛ.

- Олексію, наскільки несподіваним для вас було визнання найкращим гравцем серпня?

- Якщо відверто, то перемога у цій номінації мене не здивувала, адже команда добре розпочала сезон. Мені вдалося взяти участь у перемогах Кривбасу. Вважаю, що зіграв досить непогано. Головне, що команда досягнула результату.

- Погоджуєтеся з тим, що в Кривбасі ви відродилися як нападник? Наскільки комфортно почуваєтеся у колективі?

- Головне, що отримую стабільну ігрову практику і своїми забитими м’ячами приношу користь команді. Щасливий, що маю нагоду проявляти свої найкращі якості. У Кривбасі отримав те, чого не мав попередні пів року. Дякую тренерську штабу та партнерам по команді.

- Як оціните свої виступи в Польщі, Білорусі та Норвегії. Наскільки закордонний досвід вам допоміг?

- Були позитивні та негативні моменти. Головне, що отримав неоціненний досвід, який допоможе мені прогресувати у майбутньому.

- Наскільки задоволені виступами команди на початку сезону? Чи можливо, очікували кращого?

- Вважаю, що старт сезону можемо занести собі в актив. Проте, зараз важливо не збавляти обертів, а лише додавати. Важливо, що після вдалого старту сезону у нас з’явився менталітет переможців, тому поразки сильно позначаються на стані команди. Зробимо усе можливо, щоб у наступних матчах лише перемагати.