Зрівнялися з МЮ і Челсі. Ліверпуль переграв Лідс

Ліверпуль на виїзді розгромив Лідс (3:0) в матчі 4-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Господарі дуже активно почали гру і втратили кілька прекрасних шансів, щоб відкрити рахунок. У підсумку на 19-й хвилині команда Юргена Клоппа забила не надто логічний гол. Трент Александер-Арнольд прострілив на Мохамеда Салаха, який в дотик легко переправив м'яч у ворота.

Після цього Ліверпуль володів тотальною перевагою і був зобов'язаний забивати другий гол ще до перерви. Один тільки Садіо Мане спочатку не влучив по порожніх воротах з декількох метрів, а потім бив у воротаря з забійних позицій.

Але після перерви гості все ж забили другий м'яч. Після подачі з кутового краще за всіх в карній зоні розібрався Фабіньо. Ну а під кінець матчу Мане зумів з розвороту пробити прямо під штангу після пасу від Тьяго Алькантара.

З 60-ї хвилини Лідс грав в меншості. Пряму червону картку за страшний фол на Гарві Елліотті отримав Паскаль Стрейк.

Ліверпуль зрівнявся за очками з Манчестер Юнайтед і Челсі, які очолюють таблицю. У трьох команд по 10 балів. Лідс в 4 іграх набрав лише 2 очки.