У Львові провели міжнародні змагання з триатлону (ФОТО)

Після річної перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, у Львові знову провели Відкритий кубок Львова з триатлону.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

На міжнародні змагання Lviv Triathlon Open Cup 2021 приїхали атлети з усієї України та іноземні спортсмени – зокрема, з Молдови та Польщі. Загалом до події долучилось 300 учасників.

Нагадаємо, старт змагань розпочався о 9.00 на озері Колиба (смт. Брюховичі). Після першої транзитної зони учасники долали велосипедний сегмент, який включав ділянку траси Брюховичі-Львів та 5 кіл вулицями Львова. Після вело-етапу, учасники проходили транзитну зону 2, на проспекті Свободи, де відбувався біговий сегмент. Фінішували учасники перед Львівським театром опери та балету. «Триатлон складається з трьох видів спорту: плавання, велоспорт і біг. Головною якістю любителів цього спорту є витривалість. Триатлон має дуже багато різних дистанцій, починаючи від суперспринту і закінчуючи, так званим, Ironman. У Львові ми проводимо змагання з двох дистанцій: перша складається з 500 м плавання, 10 км на велосипеді і 3 км бігу, а друга – 1500 м плавання, 40 км велосипедної гонки та 10 км бігання. Загалом участь у змаганнях взяло 300 учасників: більшість є любителями, а 70 – професійними спортсменами.

Головне наше завдання – це пропагування здорового способу життя. Триатлон є дуже доступний, а останнім часом стає одним з найпопулярніших видів спорту в світі», – зазначив Богдан Михалусь, президент Федерації триатлону Львівщини.