Ворскла і Десна розписали результативну нічию

Ворскла і Десна зіграли в результативну нічию 2:2 в матчі 7-го туру української Прем'єр-ліги.

Вже на четвертій хвилині Давид Пуцлін відкрив рахунок, замкнувши у дотик подачу Андрія Скляра з правого флангу. А на 17-й Руслан Степанюк реалізував вихід сам на сам з передачі все того ж Скляра.

Однак ще до перерви Десні вдалося відігратися. Спочатку Вікентій Волошин змістився в штрафну зону з правого флангу і переграв Різника, а потім Денис Безбородько реалізував вихід сам на сам.

Після перерви команди обійшлися без голів.

Десна з 13 очками в активі йде на четвертій позиції, а у Ворскли на один бал менше і вона посідає шосте місце.