Реал у другому таймі розмазав Сельту, Валенсія несподівано серед лідерів

Реал Мадрид прекрасно повернувся на Сантьяго Бернабеу. Команда Карло Анчелотті розгромила Сельту (5:2) в матчі 4-го туру Ла Ліги.

За підсумками першого тайму "королівський клуб" горів 1:2. За Сельту забили Санті Міна і Франко Серві, на що Реал відповів лише класним ударом Каріма Бензема.

Але в другому таймі Реал просто розніс Сельту. Бензема оформив хет-трик, Едуардо Камавінга забив у першому ж матчі за новий клуб, а Вінісіус Жуніор забив і заробив пенальті.

У ще одному матчі Валенсія розгромила Осасуну з рахунком 4:1. Завдяки цій перемозі Валенсія з 10 очками йде на вершині таблиці разом з Атлетіко і Реалом.

Також Реал Сосьєдад на виїзді впорався з Кадісом (2:0)

Ла Ліга. 4-й тур

Реал Мадрид - Сельта 5:2

Голи: Бензема (24, 47, пен, 87), Вінісіус Жуніор (72), Камавінга (72) - Санті Міна (4), Серві (31)

Осасуна - Валенсія 1:4

Голи: Монкайола (8) - М. Гомес (26), А. Ернандес (аг, 51), Гедеш (55), Альдерете (75)

Кадіс - Реал Сосьєдад 0:2

Голи: Оярсабаль (71, 84)