Чемпіонат Європи 3х3: підсумки для України

Напередодні в Парижі фінішував чемпіонат Європи з баскетболу 3х3, в якому брали участь чоловіча та жіноча збірні України.

Обидві наші команди пробилися в коло обраних 12-ти учасників у категоріях через сито кваліфікації.

У Парижі наші команди також виступили синхронно – дійшли до чвертьфіналу. Загалом чоловіча та жіноча збірні України зіграли поблизу Ейфелевої вежі по три матчі, в яких вибороли по одній перемозі, які й забезпечили вихід у чвертьфінал.

У підсумку жінки фінішували сьомими, а чоловіки – восьмими.

Найрезультативнішим у чоловічій збірній України став Ігор Чумаков. У трьох поєдинках він набрав 16 очок. Це 16-те місце серед усіх учасників та третя сходинка серед тих, хто зіграв три матчі.

У жіночій збірній найрезультативнішою стала Ганна Рульова. З 19-ма очками вона стала дев`ятою в загальному заліку. А серед тих, хто зіграв три матчі, українка друга.

Попри фініш команд за межами призових трійок, без нагород Україна не залишилася. Гравчиня жіночої збірної Ганна Ольховик отримала срібну медаль чемпіонату Європи за друге місце в конкурсі результативності. Вона набрала 13 очок за відведений час. Переможець з Нідерландів Арвін Слагтер випередив українку на два очка.

У конкурсі данкерів наш Вадим Miller Піддубченко фінішував другим після бездоганного цього разу поляка Пьотра Грабовського.