Наставник "Руху": Будемо робити все для того, щоб грати краще

Головний тренер "Руху" Леонід Кучук поділився думками про нічию в 7 турі УПЛ з "Зорею" (1:1) . Повідомляє Футбол газета.

"Краса гри - це не лише хороший контроль м’яча, а ще й те, як гравці перекривають футболістів суперника та зони. Так, у "Зорі" було багато підходів до наших воріт, багато ударів, але… Нам зовсім трохи чогось не вистачає. Вважаю, що цей здобутий бал для нас є дуже важливим. Звичайно, хотілось би кращого, але маємо те, що маємо. Будемо робити все для того, щоб грати краще.

У мене не було хвилювання, що після пропущеного м’яча "Зоря" заб’є ще раз. Я робив все для того, щоб ми перемогли. Точно не грав на нічию. Якби я будував гру команди так, щоб ми здобули лише одне очко, то нам би точно сьогодні нічого не вдалося. Те, що в мене відбувається в голові, більшості людям не зрозуміти. Колись хтось жартома сказав, що під час гри є два дурні на полі - головні тренери. Експертів багато, а тренери, мовляв, нічого не розуміють. Наголошую, робив все для перемоги. Наприкінці матчу все висіло на волосині. Могли забивати як ми, так і суперник. Вкінці гри не вистачило виконавчої майстерності. Можливо, на фоні втоми. Я вдячний хлопцям за командну дисципліну, яка була на полі. Інколи, це і є майстерність", - сказав Кучук після гри.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!