Вища ліга 21/22. «Кривбас» – «Маріуполь» – 3:1. Центральний матч туру у Кривому Розі

Жіночий ФК «Кривбас», лідер чемпіонату, у 6 турі Вищої ліги зустрічався із «Маріуполем».

У першому таймі гравчині «Кривбасу» відразу взяли ініціативу у свої руки та почали атакувати ворота суперниць. На 7 хвилині глядачі побачили перший гол, який у верхній кут забила Інна Глущенко. Асист на рахунку Ірини Топал.

Господарки поля володіли ігровою і територіальною перевагою практично протягом всього часу першого тайму. На 20 хвилині рахунок став 0:2, м’яч у власні ворота забила Ірина Бічуй.

На 30 хвилині Віолета Тян прорвалася скрізь захист «Маріуполя» та наблизилася до воріт, але не змогла реалізувати свій гольовий момент. У другому таймі грузинська легіонерка Тетяна Матвєєва, яка вийшла на заміну у перерві, почала створювати напругу біля воріт суперниць. Й на 51 хвилині забила свій дебютний гол за нашу команду, замкнувши простріл з флангу!

У другій половині гри гравчині «Маріуполя» активізувалися та почали атакувати наші ворота, але Дар’я Келюшик діяла дуже надійно на останньому рубежі. Але на 62 хвилині гості таки забили гол престижу, відзначилася Марія Барчан – 3:1. Після цієї перемоги наша команда зберегла першість у турнірній таблиці!

ФК Кривбас

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022 – ВИЩА ЛІГА- 6 тур

11 вересня 2021 – 16:00 – Гірник

КРИВБАС (Кривий Ріг) – МАРІУПОЛЬ – 3:1 (2:0)

Голи: Інна Глущенко, 7 (1:0). Ірина Бічуй, у свої ворота, 20 (2:0). Тетяна Матвєєва, 51 (3:0). Марія Барчан, 63 (3:1).

Голи

7'

Гол

ГЛУЩЕНКО Інна

7'

20'

Автогол

БІЧУЙ Ірина

20'

57'

Гол

МАТВЄЄВА Тетяна

57'

63'

63'

Заміни

46'

46'

Out

In

46'

46'

Out

БІЧУЙ Ірина

In

46'

Out

In

46'

57'

57'

Out

In

59'

Out

In

59'

81'

81'

Out

In

87'

Out

In

87'

90'

+2

Out

ТЯН Віолета

In

МОЗГА Любов

90'

+2

90'

+2

Out

In

КРУК Дар'я

90'

+2

Попередження

23'

Жовта картка

ТЯН Віолета

23'

24'

24'

28'

28'

48'

48'

50'

50'

79'

79'

Запис Вища ліга 21/22. «Кривбас» – «Маріуполь» – 3:1. Центральний матч туру у Кривому Розі спершу з'явиться на ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ УКРАЇНИ УАФ.