Тайсон Ф'юрі: "Терзають підозри, що Усик краще, ніж здається"

Тайсон Ф'юрі висловив думку, що українець Олександр Усик до цього не показував свою справжню міць у суперважкому дивізіоні. Мовляв, він спочатку знав, що попереду на нього чекає бій із володарем титулів WBA, WBO, IBF та IBO Ентоні Джошуа, а тому йому було що приховувати. Ф'юрі висловив таку думку у інтерв'ю YouTube-каналі Frank Warren's Queensberry Promotions

"В останніх двох боях я побачив від Усика не так вже й багато. Але потім я трохи подумав про це. Можливо, він не показує нам все, на що здатний. Може бути, він бавився з суперниками на кшталт Чісори та Уїзерспуна. Можливо, він не намагався перемогти у цих поєдинках належним чином. Ймовірно, він спеціально виглядав погано, щоб роздобути великий чек та показати хороший виступ в ніч бою. Таке вже бувало раніше.

Багато бійців жахливо виглядали в поєдинках, щоб отримати великі бої. Потім вони користувалися нагодою та перемагали в великих поєдинках. Мене терзають підозри, що Усик краще, ніж здається, що в ніч, коли він відчує необхідність добре виступити, він це зробить, як і я. Я можу видати лайновий бій із мішком, але коли я б'юся з кращими у світі, я користуюся ситуацією і проводжу з ними хороші поєдинки", - зізнався Тайсон Ф'юрі.

Нагадаємо, у рингу Усик та Джошуа зійдуться 25 вересня у Лондоні.