Коломойський заявив, що не приймає участі в управлінні клубом УПЛ

Колишній президент Дніпра Ігор Коломойський заявив, що не приймає участі в управлінні Дніпром-1 і не зацікавлений в поверненні до футбольної діяльності.

У суботу Коломойський був присутній на матчі Дніпра-1 з Шахтарем, але зізнався, що прийшов на футбол в якості вболівальника.

“Я не сильно скучив за футболом. Звичайно вболівав за Дніпро. Мені дуже сподобався Дніпро Йовічевича. Команда з потенціалом, як і Шахтар. Я не беру участі в Дніпрі-1. Просто запросили з оказією друзі. Я прийшов подивитися. Два роки не було змагань, ковід всіх прибив. Але на баскетбол іноді ходжу. Шахтар при Де Дзербі – команда з великим потенціалом. Але треба ще час, він же тільки прийшов. Попереду Ліга Чемпіонів – велике випробування. А в наступному році взагалі не буде прямого попадання, я чув”, – сказав Коломойський в ефірі програми” Великий футбол “.

“Періодично спілкуюся з президентом Шахтаря, але рідко. Ми раніше не говорили особливо про футбол. У нас є про що говорити, окрім футболу. У нас різні статуси. Я не президент футбольного клубу, він – президент футбольного клубу. Давно не розмовляв з Юрієм Березою [почесним президентом Дніпра-1]. Роки півтора-два”.