Ігор Міглініекс: до гри за Суперкубок треба підійти у хорошій формі, але не на самому піку, адже по переду ще цілий сезон

Головний тренер Будівельника розповів про підготовку до кампанії 2021/2022.

Напередодні підопічні Ігорса Міглініекса провели контрольний матч із Київ-Баскетом, у якому здобули перемогу – 93:82.

22 вересня, у київському Палаці спорту, Будівельник посперечається із Прометеєм за перший трофей у сезоні – Суперкубок України-2021. Квитки на гру ви можете придбати за цим посиланням.

"Баскетболісти показали хорошу гру вже на турнірі у Туреччині. Особливо іноземці, тому що нова команда будується більше на них. Вони продемонстрували ті якості, які повинні бути на майданчику. Щодо технічного виконання, ми набрали хороший колектив і в кожного гравця є своя роль. Вони вміють командно грати. Зараз іноземці повинні більше згуртуватися з українцями. Треба постаратися, щоб українці підтягувалися у рівні. Помітно, що клас у наших іноземців високий, тому коли йдуть заміни, потрібно, щоб не було такого відчуття, наче ми потрапляємо у якусь яму.

Так, як Грицак грає у захисті, його віддача, мене дуже тішить, це хороша допомога команді. Кобець, під час турніру у Туреччині, почав чути мене, він розвиває свою гру. Іншим українцям я поставив завдання, щоб вони підтягнулися.

Загалом, в плані зіграності, у нас в нападі ще є трохи метушні. Однак, це перші матчі, хочеться перемагати. У захисті там боротьба, там хлопці правильно зрозуміли усі схеми, всі стараються. А у нападі, через велике бажання перемогти, з’являється метушня. Тим не менше, акцент ми все рівно будемо робити на захисті, у цьому аспекті ми добре граємо.

У підготовці до нового сезону не все вийшло із запланованого. Були певні зриви, травми, мікротравми, які заважають краще підготуватися. Однак, ми налаштовуємося на чемпіонство. Я думаю, що не одна команда прагне перемогти у Суперлізі, тому має бути цікавий чемпіонат.

Матч за Суперкубок на старті сезону, готуватися із прицілом виключно на нього було б неправильно. Ти не можеш вивести команду на пік форми на старті кампанії, а потім почати провалюватися. Тому, до гри за Суперкубок треба підходити у хорошій формі, але не у найкращій. Потрібно виграти трофей по розумному".