Сабо сказав, хто повинен зробити перший крок до примирення в конфлікті Малиновського і Петракова

Екс-тренер "Динамо" Йожеф Сабо поділився думками про конфлікт між коучем "синьо-жовтих" Олександром Петраковим і хавбеком Русланом Малиновським. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

"Я вважаю, що ситуація з Малиновським - втрата для збірної України. З одного боку, Петраков не правий. Він поламав схему з прекрасним півзахистом, яку створив Андрій Шевченко. За рахунок неї збірна вигравала багато матчів. Це на Євро не вийшло особливо, тому що Ярмоленко і Степаненко були після травм, Малиновський був утомленим з болячкою, а Зінченко приїхав за тиждень до турніру.

З іншого боку, якщо Петраков сказав Малиновському, що він не вписується в його схему, то бажання футболіста достроково покинути збірну зрозуміло. У будь-якому випадку, для збірної це втрата. На сьогоднішній день сильніше Малиновського гравця немає.

Думаю, Петракову треба говорити з футболістом, пояснювати. Руслан образився, напевно, сказав сам не викликайте мене більше. Якщо він Петракову потрібен, тренеру доведеться йому дзвонити, якщо ні - розмови не вийде", - сказав Сабо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Петраков пролив світло на конфлікт з Малиновським.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!