Верес мінімально переграє Львів у заключному матчі туру

Юрій Вірт з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 19-річний захисник Ігор Гук.

У складі Львова також не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 19-річний захисник Борис Крушинський, 21-річний хавбек Станіслав Сорокін, 21-річний нападник Артур Ременяк.

У першому таймі команди не порадували глядачів гольовими нагодами, тому всі основні події відклали на другий тайм. На 53-й хвилині господарі відкрили рахунок. Сергійчук навісив, Євген Пасіч скинув, а Кучеров пробив у верхній кут — 1:0. Відігратися гості так і не змогли.

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Вереса. У рівнян 11 очок, а у львів’ян — два.

Верес — Львів — 1:0

Гол: Кучеров (53).

Верес: Когут — Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Кльоц, Кучеров (Полюлях, 76), Є. Пасіч (Тимофієнко, 66), Г. Пасіч, Панасенко (Петько, 86), Сергійчук (Шестаков, 85).

Львів: Ільющенков — Романчук, Махмутовіч, Якімець, Політило (Шина, 61), Брікнер, Бусько (Зозуля, 75), Довгий, Нич (Грисьо, 75), Чір’як, Альваро (Ернест, 52).