На коханого Меган Фокс напали під час MTV VMA

На церемонії MTV Video Music Awards 2021 Конор Макгрегор побився з музичним виконавцем Колсоном Бейкер (Machine Gun Kelly). Про інцидент стало відомо після того, як в мережу потрапили відео, де чемпіон UFC напав на репера, плеснув рідиною зі своєї склянки в сторону Колсона і його дівчини Меган Фокс.

За однією з версій очевидців, скандальна ситуація була спровокована відмовою Бейкера фотографуватися з Макгрегором. Тоді боєць UFC розлютився, а репер відштовхнув його, після чого Конор Макгрегор впустив свою тростину і спробував побитися. Однак охоронцям вдалося вчасно зупинити бійку, поки ніхто із зірок не постраждав.

Conor McGregor throws a drink at MGK on the red carpet (via ig:laurademytrk) pic.twitter.com/H0naCNbMta

— Barstool Sports (@barstoolsports) September 13, 2021

Сам боєць UFC прокоментував ситуацію, заявивши, що між ним і музичним виконавцем нічого серйозного не сталося. Більш того, Конор заявив, що навіть не знає, хто такий Machine Gun Kelly.

"Нічого не сталося. Я поняття не маю, сам тільки підійшов. Я навіть не знаю цього хлопця, це просто чутки. Зі мною нічого не сталося, я б'юся тільки зі справжніми бійцями, з людьми, які вміють битися. Я не б'юся з маленькими білими реперами Ванілла Айс. Я нічого не знаю про цього хлопця, крім того, що він прийшов з Меган Фокс", — заявив Макгрегор.