Ронен Гінзбург: на початок сезону маємо не повну інформацію про стан Левськи

Чинний чемпіон України Прометей грає 14 вересня в Софії проти місцевого Левськи матч 1/4 фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів.

Тренер українців Ронен Гінзбург прокоментував підготовку до команди до старту офіційного сезону, звернувши увагу на закриту від зайвої уваги передсезонну роботу першого суперника.

- Безумовно, Левськи – досить досвідчена команда. Втім, наразі ми не надто багато знаємо про суперника. Вони досить пізно розпочали підготовку, то ж ми не достатньо поінформовані про їхній актуальний рівень готовності та кондиції. Уже по ходу матчу визначатимемо, чи знадобляться нам якісь зміни.

- Чи не заважає брак інформації про суперника готуватися до поєдинку?

- Звісно, це заважає. Вони не виступали на передсезонних турнірах, зіграли лише один контрольний поєдинок. Цього недостатньо, аби напевно розуміти, що вони готують. У цьому вся складність.

- Фактор домашнього майданчика – додаткова перевага суперника?

- Так, господарям завжди трохи легше грати вдома. Але впевнений у силах нашої команди.

- У Софії гратимуть шість команд. Чи можна когось з них назвати фаворитом уже на початку сезону?

- Насправді важко когось виокремлювати в самому початку сезону. Лише за кілька місяців це було б зрозуміліше. Якщо ж таки спробувати виокремити, то це будуть російська Парма, Ле Ман з Франції і здивую всіх – чеська Опава. Чехи давно грають цим складом, вони добре зіграні.

- Прометей прибув до Софії повним складом. Чи всі хлопці готові до боротьби та зможуть зіграти?

- Я не впевнений, що всі отримають ігровий час, але всі вони готові до боротьби.

Нагадаємо, початок матчу Левськи – Прометей о 17:00. Трансляція на каналі XSport.