"Слова перевернули": Верняєв відповів на скандал з громадянством

Кілька днів тому відомий український гімнаст і олімпійський чемпіон-2016 Олег Верняєв дав велике інтерв'ю, в якому 27-річний спортсмен висловився про виступи за збірну України, і заявив, що "якщо я тут не потрібен, то я піду туди, де буду потрібен". Після цих слів гімнаста стали критикувати, і він вирішив відповісти на негативні висловлювання на свою адресу.

Спортсмен пояснив ситуацію на своїй сторінці в Instagram.

"По-перше, я народився в Україні, в моєму рідному місті Донецьк і на Олімпійських Іграх в Ріо 2016 року я піднімав прапор своєї країни. Я не збираюся шантажувати когось своїм переходом в іншу державу і навіть не думав над цим, тим більше, з моєю ситуацією з відстороненням. Я розумію, що мої слова перевернули з ніг на голову для гучних заголовків. Я висвітлював події, які відбуваються всередині нашої збірної, а мої слова перекрутили і виставили з ганебного боку. По-друге, чому не було сказано те, що за підтримки Президента і Міністерства підтримується спорт і розвивають його?" - написав Верняєв.

За його словами, якщо взяти конкретно спортивну гімнастику, спортсменам придбали саме той килим, який був потрібен на Олімпійських Іграх в Токіо, і який коштує дуже багато. І при цьому на олімпійській базі Конча-Заспи будується новий зал для спортивної гімнастики та інших видів спорту.

"Я сподіваюся, що моя ситуація з дискваліфікацією вирішиться, і я зможу повернутися в тренувальний зал і пліч-о-пліч з нашим тренерським штабом і молодими, перспективним хлопцями в збірній підготуватися до Олімпійських ігор в Парижі 2024, повернувши ті традиції в спортивній гімнастиці, коли ми жодного разу не поверталися з Олімпійських ігор без медалей", - резюмував спортсмен.

Що відомо про скандал навколо Олега Верняєва

Шестиразовий чемпіон Європи, дворазовий чемпіон Європейських ігор Олег Верняєв відсторонений від змагань на чотири роки. В результаті тестування в організмі спортсмена був виявлений заборонений препарат мельдоній, через що Комітет з етики в гімнастиці прийняв рішення дискваліфікувати його на довгий термін.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.