Відомий спортсмен прокоментував погрози змінити громадянство

Пост опублікований у соціальних мережах гімнаста. У ньому Верняєв пояснює, що «не збирається шантажувати когось своїм переходом до іншої держави» і запевняє, що його слова «перевернули «з ніг на голову» для голосних заголовків».

«Вітаю всіх. В зв’язку з останніми новинами, хотів би внести корективи у заголовках наших ЗМІ.

Як завжди, з моїх слів донесли не всю інформацію яку я казав, тому зараз в декількох реченнях висловлю свою думку.

По-перше, я народився в Україні, в моєму рідному місті Донецьк і На Олімпійських Іграх в Ріо 2016 року, я підіймав стяг своєї країни. Я не збираюсь шантажувати когось своїм переходом до іншої держави і навіть не думав над цим, тим паче, з моєю ситуацією з відстороненням.

Я розумію що мої слова перевернули з «ніг на голову» для голосних заголовків. Я висвітлюв події, які відбуваються всередині нашої збірної, а мої слова перекрутили і виставили з ганебної сторони.

По-друге, чому не було сказано те, що при підтримки Президента та міністерства підтримують спорт і розвивають його?

Якщо взяти конкретно спортивну гімнастику , нам придбали саме той килим, який нам був потрібен на олімпійських іграх в Токіо, який коштує дуже багато. І при цьому на олімпійській базі «Конча-заспа» будується новий зал для спортивної гімнастики та інших видів спорту.

Я надіюсь, що моя ситуація з дискваліфікацією вирішиться і я зможу повернутись у тренувальний зал і плечем к плечу з нашим тренерським штабом та молодими, перспективним хлопцями у збірній – підготуватись до Олімпійських Ігор у Парижі 2024, повернувши ті традиції в спортивній гімнастиці, коли ми жодного разу не повертатись з Олімпійских Ігор без медалей. Всім дякую за увагу».