Кар’єра під питанням: колишній гравець “Ворскли” зазнав важкої травми ключиці, ЗМІ

Кар'єра під питанням: колишній гравець “Ворскли” зазнав важкої травми ключиці, - ЗМІ

Юрій Коломоєць зазнав важкої травми у простій ситуації.

Матч Першої ліги України “Полісся” — “Прикарпаття” завершився перемогою господарів поля 2:0. Однак гра запам'яталася не так

перемогою житомирської команди, а травмою колишнього нападника полтавської “Ворскли” Юрія Коломойця та ситуацією, яка відбулася після цього.

За інформацією журналістів sport.ua, в наслідок падіння у звичайній ігровій ситуації в центрі поля без сторонньої допомоги гравець не зміг піднятися. У сою чергу через незлагодженість дій лікарі більше пів години не могли забрати футболіста зі стадіону до лікарні.

Слід зазначити, що “Полісся” досі не повідомило про складність травми гравця, однак за інформацією журналістів, йдеться про важке пошкодження ключиці.

22 грудня 2015 року Коломоєць підписав однорічний контракт із полтавською «Ворсклою». У грудні 2016 року залишив «зелено-білих» як вільний агент.

12 січня 2017 року став гравцем угорського клубу МТК.

У червні 2017 року повернувся до «Ворскли».

На початку березня 2021 року Юрій Коломоєць став гравцем команди першої ліги України «Волинь»., де провів 12 матчів та відзначився однієї результативною передачею. А вже у червні того ж року, перед стартом нового футбольного сезону (2021/2022), став гравцем житомирського «Полісся».