Станіслав Овдєєнко: Хочу, щоб гравці з бойовим настроєм підійшли до офіційних матчів

Головний тренер БК Запоріжжя Станіслав Овдєєнко клубній прес-службі прокоментував спаринги команди в Миколаєві.

Нагадаємо Запоріжжя перемогло Миколаїв 100:96, поступилося Хіміку 71:85 і переграло ще раз Миколіїв 81:63, а перед цим в середу був ще матч проти Прометея.

"Перш за все хочу подякувати всім гравцям, які витримали цей важкий марафон. Чотири матчі за п’ять днів, спочатку ми їздили до Слобожанського, потім у Миколаїв. Ігри з переїздами – це завжди важке випробування.

Незважаючи на мікротравми, хлопці були мотивованими в кожній грі, відпрацьовували до останнього в захисті та нападі. Це радує найбільше. Ми знаємо про наші помилки і вже починаємо бачити як і кого краще використовувати на майданчику.

До старту сезону є ще два тижні. За цей час будемо вдосконалювати сильні сторони, відпрацьовувати все до автоматизму. Важливо донести до гравців, що ми хочемо бачити від них в офіційних іграх.

Треба ще залікувати всі мікротравми. Антанас Удрас вивихнув ногу, останні матчі у Миколаєві він майже не грав. У Віталія Мальчевського забій стегна, він теж отримував мінімальний час. Приберегли Ясіна Джозефа в останній грі. Всі інші гравці набирають оптимальну форму.

Як показав останній матч з Миколаєвом, ми можемо розраховувати на всіх наших гравців. Для нас кожен – це важлива частина команди і бойова одиниця. Закликаю їх не зупинятися. Ми провели плідну передсезонну підготовку, хочу, щоб із таким же бойовим настроєм підійшли до офіційних матчів. Треба ще більше працювали на тренуваннях, щоб досягати результату в сезоні", - зазначив Овдєєнко.