«З Шевченком посварилися через мільйон»: журналіст заявив про фінансові проблеми в УАФ

Українська асоціація футболу має проблеми з фінансуванням. Це стало однією з причин розриву контракту з екс-головним тренером збірної України Андрієм Шевченком — про це заявив журналіст блогу «ТаТоТаке» Сергій Болотников.

За його словами, УАФ вже навіть просила у міжнародних футбольних організацій кошти наперед.

«Я не вірив, що Павелко посвариться з Шевченком через якийсь мільйон. Виявляється, що таке можливо з простої причини — цього мільйона у Павелка немає. У федерації жахливі проблеми з грошима. Нема звідки платити. За моєю інформацією, федерація вже кілька разів наперед просила у ФІФА і УЄФА ось ті гроші, що виплачуються щороку. І ті вже не дають» — зазначив журналіст.

Болотников також підтвердив інформацію про те, що зарплата Шевченка у збірній складала 2,5 мільйона євро на рік. Журналіст також пропонує дві версії розставання УАФ і Шевченка. За першою, екс-головний тренер одразу після ЄВРО-2020 попросив про збільшення зарплатні, і УАФ відмовила. За другою, УАФ після ЄВРО запропонувала Шевченку переглянути умови контракту з тим, аби суми сиплат залежали від результатів команди — і Шевченко на це не пристав.

Також Болотников стверджує, що за час роботи в збірній Шевченка витрати на національну команду сягнули 34 мільйонів євро, доходи склали 19 мільйонів. Тому УАФ начебто намагається економити кошти, аби вийти «в нуль».

Нагадаємо, Шевченко запевняє, що з ним просто не продовжили контракт, а в УАФ кажуть, що зробили все для пролонгації. Про цей конфлікт ми писали тут.

https://www.youtube.com/watch?v=NtkzYz_McW4