«Мої слова перекрутили»: гімнаст Верняєв спростував свої слова про зміну громадянства

Про це він написав у Facebook.

Він запевнив, що з його слів нібито донесли не всю інформацію. Запевняє, що не збирається шантажувати когось своїм переходом до іншої держави й навіть не думав про це.

«Я висвітлював події, які відбуваються всередині нашої збірної, а мої слова перекрутили та виставили з ганебної сторони», — написав спортсмен.

Він додав, що ЗМІ не вказали, що за підтримки президента та уряду зараз в Україні підтримують та розвивають спорт. Зокрема, українським гімнастам придбали дорогий килим, який був потрібен на Олімпійських іграх. Крім того, на олімпійській базі «Конча-Заспа» будують новий зал для спортивної гімнастики та інших видів спорту. «Я надіюсь, що моя ситуація з дискваліфікацією вирішиться і я зможу повернутись у тренувальний зал і плечем до плеча з нашим тренерським штабом та молодими, перспективним хлопцями у збірній підготуватись до Олімпійських ігор у Парижі, повернувши ті традиції в спортивній гімнастиці, коли ми жодного разу не повертатись з Олімпійських ігор без медалей», — резюмував Верняєв. Що він казав раніше?

Нещодавно він розповів, що розраховує на скорочення вилучення та участь у наступній Олімпіаді. Також він зазначив, що в Україні йому можуть не створити відповідні умови для роботи — через це він навіть нібито готовий поставити жорсткий ультиматум федерації.

«Чи готовий представляти Україну на Олімпіаді-2024? Якщо зменшать [термін дискваліфікації]. Ну як: у нас тут паралельно йде конфлікт у збірній. І якщо мене повернуть у спорт, то, скажімо так, "сюсюкання не буде" — буде ультиматум: або я готуюся за повним карт-бланшем, мені готують усі умови, які потрібні, та прибирають усіх тих людей, які мені заважають. Або ж відпускайте мене і я йду туди, де мені буде зручно працювати», — каже гімнаст.

Він додав, що наразі не розглядав жодних варіантів, за яку країну міг би виступати у майбутньому: «Просто говорю: або я потрібен і робіть мені повні умови, або ж не потрібен і відпускайте». Спортсмен також наголосив, що йти зі збірної бажання не має і натякнув, що конфлікт у збірній має саме з деякими гімнастами. Олег Верняєв — 27-річний український гімнаст. Олімпійський чемпіон Ріо-2016 на брусах, а також віцечемпіон Олімпіади-2016 у багатоборстві. 4-разовий призер чемпіонату світу на брусах, а також бронзовий призер ЧС-2019 у багатоборстві.

У липні стало відомо, що Верняєв не зможе поїхати на Олімпійські ігри в Токіо через допінг: його відсторонили від змагань на 4 роки. Перед оголошенням цього рішення спортсмен перебував понад пів року без гімнастики через відсторонення.