Тайсон Ф'юрі заявив, що увібрав усе найкраще від Алі, Тайсона, Льюїса і Кличко

Володар пояса WBC у суперважкій вазі Тайсон «Циганський король» Ф'юрі (30-0-1, 21 KO) упевнений, що володіє кращими якостями легендарних супертяжів минулого.

"Неправильно говорити про те, що я непереможний. Мене вважають вразливим, але я залишаюся непереможеним після 13 років. Тому вразливий я чи ні, але, мабуть, у мені є щось, що робить мене найкращим бійцем моєї епохи і кращим бійцем, який коли-небудь жив.

Буквально сьогодні ми з Шугаром Гіллом (тренер Ф'юрі) говорили про те, що Мохаммеда Алі особливим робила чудова робота ніг. У Майка Тайсона були швидкість і міць, що дозволяють змінити хід бою. Леннокс Льюїс володів величезною міццю, бажанням йти уперед і агресією. Володимир Кличко був вкрай незручним через свої габарити.

Якщо ви зберете їх воєдино, то отримаєте мене. У кожного з них було одне достоїнство. У одного - робота ніг, у другого - швидкість, у третього - габарити, у четвертого - мужність. Але якщо ви об'єднаєте їх в одного бійця, то вийде Тайсон Ф'юрі. Так що ні один з цих хлопців ніколи мене не поб'є ", - аявив Ф'юрі в інтерв'ю YouTube-каналу Frank Warren's Queensberry Promotions.

Раніше чемпіон світу за версіями WBO / WBA / IBF / IBO Ентоні Джошуа (24-1, 22 KO) заявив, що світові потрібен його бій з «Циганським королем» Тайсоном Ф'юрі.