Де Дзербі: "Не треба думати, фаворити ми чи ні"

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі поспілкувався з пресою напередодні матчу 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти тираспольського Шерифа.

Італійський фахівець зазначив стиль, в якому діє команда Юрія Вернидуба.

"Я думаю, що це завжди залежить від футболістів. Наприклад, у Шерифа багато гравців, які діють на швидкості, вважають за краще високий ритм. Ми дуже поважаємо цю команду. Вони кваліфікувалися в групу Ліги чемпіонів так само, як і ми", - цитує Де Дзербі офіційний сайт Шахтаря.

Де Дзербі задоволений, що після міжнародного перерви команда вже провела матч проти Дніпра-1.

"Ми вже провели один матч в чемпіонаті України після паузи, і добре. Зараз має відбутися гра Ліги чемпіонів. Ми готові. Поєдинок з Шерифом дуже важливий, і я не думаю, що футболістів потрібно сильно мотивувати, тому що вони прекрасно знають, що самі повинні бути добре мотивовані. Не потрібно думати, фаворити ми чи ні, потрібно просто бути дуже сконцентрованими на матчі, грати з нашою якістю і поважати суперника".

"Неважливо, фаворити ми перед матчем з Шерифом чи ні. Так само як і не дивлюся, чи є на папері Інтер або Реал фаворитом перед зустріччю з нами. Шахтар може поступитися всім цим командам, але я впевнений, що може і виграти у них всіх. Тому ми просто повинні думати про себе. знаємо, як потрібно правильно готуватися до цих матчів, знаємо свою зброю, щоб добре зіграти проти Шерифа".

Де Дзербі вже визначився з тим, хто замінить в стартовому складі Манора Соломона.

"Фернандо або Мудрик. Я вже знаю, але не скажу".

Матч Шериф - Шахтар відбудеться в Тирасполі завтра. Початок о 19:45.