Помер дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Сєдих

У Росії помер радянський легкоатлет Юрій Сєдих, який спеціалізувався в метанні молоту. Він пішов з життя у вівторок, 14 вересня, у віці 66 років.

Про це повідомляє прес-служба Всеросійської федерації легкої атлетики.

«Сьогодні рано вранці від серцевого нападу помер дворазовий олімпійський чемпіон у метанні молота Юрій Сєдих. На 67-му році обірвалося життя одного з найвидатніших спортсменів в історії радянської легкої атлетики», - йдеться в повідомленні.

Золоті медалі Олімпійських ігор Сєдих завойовував в 1976 році в Монреалі і в 1980 році - в Москві. Також на його рахунку бронзова нагорода Ігор-1988 Сеулі. Крім цього, Сєдих є чемпіоном світу, триразовим чемпіоном Європи.

На чемпіонаті Європи-1986 Штутгарті Сєдих встановив рекорд світу - 86,74 м. Це досягнення є вищим і понині.

Свої співчуття висловив і легендарний стрибун з жердиною Сергій Бубка.

«Глибоко сумуємо про втрату Юрія Сєдих», - написав Бубка в Twitter, додавши що для нього Сєдих був «мудрим наставником, якому я глибоко вдячний за цінні життєві поради, загальнолюдські цінності і спортивні секрети».

Deeply mourn the loss of Yuriy Sedykh...

An outstanding two-time Olympic Champion, whose fantastic World record in Hammer Throw (86.74) for 35 years is stll not broken.@worldolympians @WorldAthletics @iocmedia pic.twitter.com/ZBrqW8MeYV

— Sergey Bubka (@sergey_bubka) September 14, 2021

В Ізраїлі помер від ускладнень при COVID-19 лідер руху противників вакцинації Хай Шауляй. Він до останнього залишався вірним теорії змови.

У віці 69 років померла іспанська співачка, учасниця дуету Baccara Марія Мендіола.

У Франції помер всесвітньо відомий актор театру і кіно Жан-Поль Бельмондо. Він пішов з життя у віці 88 років.