Коментатор: Яремчук буде мотивований на матч з "Динамо"

Відомий коментатор Олексій Андронов поділився очікуваннями від поєдинку "Динамо" - "Бенфіка" в 1 турі УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

"Група, в яку потрапило київське "Динамо", не просто складна, а на межі неможливого. І тут стартовий матч - відмінний тест для португальців. Зайві очки втрачати не можна. Той, хто буде допускати осічки, хто перший допустить осічку, звичайно, може відправитися і на третє місце, а то й четверте. "Бенфіка" їде до Києва, прекрасно розуміючи, що треба грати на перемогу. "Бенфіка" не програє з травня. Команда сильно змінилася в порівнянні з минулим сезоном, вона дуже впевнена в собі.

Дві ставки вибрав. Самі вибирайте, яка більше підходить. На мій погляд, надійна ставка - "Бенфіка" з форою (0) за 1,6. Але можна спробувати і варіант "обидві заб'ють". Навіть "Спартак" зумів якусь кількість підходів створити до воріт "Бенфіки". До того ж "Бенфіка" ніколи особливо не любила оборонятися. Постарається португальська команда зіграти від атаки. Плюс там є Роман Яремчук, який буде мотивований.

Коефіцієнт впевненості в прогнозах - 7 по 10-бальній системі", - вважає Андронов.

Гра "Динамо" і "Бенфіки" відбудеться сьогодні в Києві. Початок о 22:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. "Динамо" - "Бенфіка". Анонс, суддя, трансляція.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!