Дебютні м’ячі кандидатів до молодіжної збірної України у сьомому турі УПЛ

Головними подіями минулого туру УПЛ стали дебютні забиті м’ячі у найвищому дивізіоні України 21-річного хавбека Миная Антона Байдала та 20-річного хавбека Десни Вікентія Волошина. Антон холоднокровно реалізував пенальті у матчі з Чорноморцем (2:2), а Вікентій долучився до вольової нічиєї Десни у Полтаві (2:2).

Фото фейсбук Миная.

У другому турі поспіль відзначається 19-річний нападник Чорноморця Владислав Ванат. Він забив у ворота Миная.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Відзначаємо дебют в УПЛ 21-річного захисника Маріуполя Артема Холода. Оборонець увійшов у гру на 10-й хвилині матчу проти Колоса, змінивши травмованого Драмбаєва.

Холод (№97) впорався, вийшовши на заміну. Фото фейсбук Колоса.

Дебютував у нинішньому сезоні 21-річний захисник Олександрії Олександр Мельник. Юрій Гура довірив місце у старті молодому футболісту і той не підвів. Олександрія мінімально переграла Інгулець (1:0).

Фото фейсбук Інгульця.

Вперше за чотири місяці на полі з’явився 21-річний нападник Динамо Владислав Супряга. Чемпіон світу відіграв 13 хвилин проти Металіста 1925 (2:0) та отримав попередження.

Фото фейсбук Динамо.

Відзначаємо дві результативні передачі 21-річного хавбека Маріуполя Олексія Кащука. Асисти молодого півзахисника допомогли азовцям переграти Колос (3:1).

Кащук долучився до перемоги двома точними передачами. Фото фейсбук Колоса.

Кандидати до молодіжної збірної України та їх іноземні однолітки у сьомому туру УПЛ