Здобув "бронзу". Львівський єдиноборець розповів про змагання на Кубку світу

Львів’янин Руслан Телібаєв виграв бронзу на Кубку світу зі змішаних єдиноборств. Змагання відбулися у Празі. Спортсмен розповів Суспільному про враження від змагань.

23-річний Телібаєв став першим серед львівських єдиноборців змішаних видів спорту, хто виборов звання майстра спорту з цього виду спорту.

Руслан Телібаєв займається змішаними єдиноборствами з восьми років. На Кубку світу в перший день змагань Руслан переміг ірландського бійця. У другому бою здолав єдиноборця з Бахрейну. У поєдинку за вихід до фіналу Руслан поступився іспанському єдиноборцю.

"Суперники всі високого рівня були, але я відчував себе у прекрасній формі. Ми робили вагу і підготовку з дієтологом, займалися в різних залах, працювали над боротьбою, над слабкими сторонами. Тому відчував себе у фізичній формі дуже прекрасно і практично після кожного поєдинку свіжим, не було там прям такої втоми", – розповідає Руслан Телібаєв.

Тренує Руслана Олег Грицюк. Він каже, що на цьому турнірі збірна України виступила вдало.

"Ділили на 2 чемпіонати, на 2 кубка – до 21 року і 21+. До 21 збірна посіла перше місце, 21+ посіла третє. Буквально не вистачило однієї золотої, щоб вони забрали перше місце по загальній кількості медалей", – каже Олег Грицюк.

На турнірі в Чехії збірну України представляло сорок спортсменів. А Руслан Телібаєв одразу після цих змагань розпочав підготовку до чемпіонату світу.