Перша ліга 21/22. «ДЮСШ 26» – «Динамо» – 2:2. Бойова нічия у київському дербі

У неділю, 12-го вересня, відбувся матч 4-го туру першої ліги серед жіночих команд, в якому дівчата київського «Динамо» зіграли на виїзді з ДЮСШ №26 (Київ).

Поєдинок виявився цікавим і багатим на події і завершився результативною нічиєю з рахунком 2:2. Всі голи були забиті в першому таймі.

На початку зустрічі ДЮСШ №26 взяло ініціативу в свої руки і відкрило рахунок. Але відповідь «біло-синіх» не змусила себе довго чекати. Спочатку Ганна Мирончук зрівняла рахунок, потім Вікторія Дудка вивела команду вперед. Однак суперниці через п’ять хвилин забили свій другий гол. Рахунок до кінця матчу залишився незмінним.

Головний тренер жіночої команди «Динамо» Володимир Пятенко поділився враженнями від гри:

– Видався бойовий поєдинок. ДЮСШ №26 – досвідчена команда, наша, в свою чергу, складається з молодих футболісток. Але ми гідно трималися і нічим не поступалися нашим опонентам. Задоволений грою і віддачею динамівок. Рахунок на табло, в цілому, відповідає тому, що відбувалося на полі.

ФК Динамо Київ

Сезон 2021/2022. Перша ліга. 4-й тур

ДЮСШ №26 (Київ) – «Динамо» (Київ) – 2:2 (2:2)

12.09.2021. Стадіон «Темп»

Голи: Гнидюк (12), Бенедік (38) – Мирончук (29), Дудка (33).

Голи

38'

38'

Гол

ГРИМАК Анастасія

51'

Гол

ПРОКОПЕНКО Анна

51'

73'

Гол

МИРОНЕНКО Вікторія

73'

78'

Гол

МИРОНЧУК Ганна

78'

89'

Гол

ГРІГА Богдана

89'

Заміни

46'

Out

In

46'

69'

Out

In

69'

78'

Out

In

78'

85'

85'

Out

In

САЧИК Діана

89'

89'

Out

In

90'

+1

Out

In

90'

+1

Попередження

82'

Жовта картка

82'

Запис Перша ліга 21/22. «ДЮСШ 26» – «Динамо» – 2:2. Бойова нічия у київському дербі спершу з'явиться на ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ УКРАЇНИ УАФ.