Ангеліна Калініна обіграла експ'яту ракетку світу та вийшла до другого раунду в Порторожі

Тенісистка – єдина українка, яка подолала стартове коло в Словенії.

Останньою серед українок на турнірі WTA250 у словенському Порторожі стартувала Ангеліна Калініна. У першому раунді тенісистка зустрілася з експ'ятою ракеткою світу, а нині 110-ю в рейтингу WTA, італійкою Сарою Еррані.

Тенісистки вперше в кар'єрі грали одна проти одної. Перемогу здобула Калініна – 7:6, 6:2.

У Порторожі змагалися ще дві українки, проте Катаріна Завацька та Даяна Ястремська припинили боротьбу в першому раунді. Ястремська знялася в другому сеті, поступаючись суперниці: посеред матчу вона брала медичний тайм-аут.

Ангеліна була близькою й до того, щоб зачепитися за наступну подачу Еррані: українка мала чотири брейкпойнти, але італійка відігралася.

У наступному геймі Калініна втратила перевагу: Сара з третьої спроби зрівняла рахунок – 3:3. Згодом Еррані зробила ще один брейк і вже подавала на сет, проте Ангеліна завадила їй, реалізувавши форхенд-вінер на брейкпойнті.

На своїй подачі українка впевнено зрівняла рахунок – 5:5. Переможницю першої партії тенісистки визначили на тайбрейку, де гору взяла Калініна – 7:3.

Еррані оформила зворотний брейк у п'ятому геймі, але Калініна впевнено виграла наступну подачу італійки – 4:2, а за нею й свою – 5:2.

Українці не довелося чекати власної подачі, щоб завершити матч. Матчболи вона заробила вже на прийомі та з другої спроби оформила перемогу в зустрічі.

За матч Калініна виконала один ейс та припустилася трьох подвійних помилок. Відсоток першої подачі – 67%.

WTA. Порторож. Перший раундСара Еррані (Італія) – Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (6:7 (3:7), 2:6)

Що відомо Калініна почала цей тиждень з особистого рекорду. 24-річна українка вперше піднялася на 64-ту сходинку світового рейтингу. На попередньому старті на US Open тенісистка вийшла в друге коло, чого їй не вдавалося три роки. У наступному раунді в Порторожі Калініна зіграє з переможницею матчу між італійкою Крістіаною Феррандо та словенкою Тамарою Зіданшек.