Фанати "Бенфіки": Мусимо двічі перемагати "Динамо"

Вболівальники "Бенфіки" налаштовані на 6 очок у протистоянні з киянами. Повідомляє сайт Футбол Україна.

Leao: "У цій групі не все так очевидно. "Баварія" здається сильнішою за інших, але "Барселона" вже не та, що раніше, тому з нею цілком можна поборотися за 2-е місце і вихід в плей-офф. Але для цього потрібно спочатку обіграти "Динамо" на виїзді. А це буде не так вже й просто зробити. Але все-таки "Бенфіка" сильніша за всіма компонентами, тому чекаємо, що наша команда візьме три очки в Києві".

Carlos: "Динамо" - це аутсайдер групи. Якщо ми не зможемо набрати 6 очок в матчах з цією командою, то не варто навіть мріяти про вихід в наступний раунд. "Барселона" і "Баварія" свого не упустять. Тому в якійсь мірі матчі з "Динамо" будуть для нас вирішальними. Якщо візьмемо 6 очок, то впевнений, що і з "Барселоною" зможе зіграти вдало".

AERS: "Динамо", звичайно, теж в глибині душі сподівається і вірить, що зможе якимось дивом взяти шість очок в матчах з "Бенфікою", а там і з "Барселоною" поборотися за друге місце. Це помітно за їхніми заявами перед матчем. Саме тому дуже важливо виграти у "Динамо" і взяти три очки в Києві. Інакше ми можемо забути про друге місце і думати про боротьбу за третє".

Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.