Бігунка Ткачук стала третьою на останньому старті легкоатлетичного сезону

Восьмий міжнародний подіум для українки.

Українська бігунка Вікторія Ткачук фінішувала третьою на останньому для себе легкоатлетичному старті, що відбувся у Белінцоні.

Ткачук була другою українською бігункою, що виходила на старт 14 вересня. Перед нею друге місце у забігу на 400 метрів з бар'єрами посіла Анна Рижикова, проте вона змагалася у Загребі.

Боротися за п'єдестал у Белінцоні Ткачук мала з бронзовою призеркою Токіо-2020 Фемке Бол. Також на турнірі змагалися ще дві спортсменки, які виступали у фіналі Олімпійських Ігор - швейцарка Леа Спрунгер та американка Кара Неня Гейлі.

Ткачук змогла випередити американську бігунку, проте на фініші поступилася Бол та Спрунгер. При цьому усім трьом спортсменкам вдалося вибігти з 55 секунд.

400 метрів з бар'єрами. Фінал

Фемке Бол (Нідерланди) - 54.01 секунд Леа Спрунгер (Швейцарія) - 54.53 сек Вікторія Ткачук (Україна) - 55.75 секДля Вікторії Ткачук це восьмий подіум на міжнародних стартах у 2021 році. На початку вересня вона здобула перемогу на польському Меморіалі Каміли Сколімовської.

Що відомо

Особистий рекорд Ткачук у бігу на 400 метрів з бар'єрами - 53.79 секунди. З цим часом вона пробігла саме у фіналі Олімпіади-2020. На рахунку Ткачук чотири перемоги на міжнародних стартах - перед тріумфом у Польщі вона ставала найкращою на трьох міжнародних турнірах у Конельяно, Празі та Женеві. Ткачук у 2021 році також дебютувала на Діамантовій лізі. Її найкращий результат - третє місце на етапі в Осло. Читайте також: "Це був насичений сезон, усі втомилися". Бігунка Ткачук - про очікування від фіналу Діамантової ліги