Стрибунка Килипко із повторенням результату Олімпіади-2020 - друга на останньому старті в Белінцоні

Українка ще з двома спортсменками взяли висоту 4.50 метри, але у Килипко - менша кількість спроб.

Українська стрибунка із жердиною Марина Килипко посіла друге місце на останньому для себе легкоатлетичному старті сезоні, що відбувся у швейцарській Белінцоні.

Килипко була однією з двох українок, що змагалися у Белінцоні. Ще одна - бігунка Вікторія Ткачук - стала третьою на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

У фіналі стрибків із жердиною у Белінцоні виступили чимало спортсменок, які змагалися із Килипко на Олімпіаді-2020. Зокрема, гречанка Катеріна Стефаніді, яка зупинилася у кроці від подіуму, а також словенка Тіна Шутей, білоруска Іріна Жук.

Килипко розпочала виступ однією з останніх - з висоти 4.35 метри. Її українка подолала з першої спроби, у той час, як за її підсумками змагання залишили дві спортсменки.

З першої спроби підкорилася для Килипко висота 4.50 метри - так само, як і на Олімпійських Іграх. Катеріні Стефаніді знадобилася додаткова спроба, а ось Ірина Жук після використаної другої спроби на висоті 4.35 метри, 4.50 м взяла одразу ж.

Однак, так само, як і у Токіо, подолати вищу планку Килипко не змогла. Українка зупинилася на висоті 4.60 метри, яка підкорилася лише Шутей. Словенка у боротьбі із білорускою Іриною Жук навіть взяла 4.70 метри, проте на 4.78 зупинилася.

Килипко у підсумку посіла друге місце. Жук не взяла 4.60 метри, а 4.70 метри вирішила не стрибати.

Стрибки із жердиною. Фінал Тіна Шутей (Словенія) - 4.70 метри Марина Килипко (Україна) - 4.50 метри Іріна Жук (Білорусь) - 4.50 метриЦе четвертий подіум Килипко на міжнародних стартах у 2021 році на відкритому повітрі. Перед змаганнями у Белінцоні українка фінішувала другою на турнірах у Чехії та Німеччині та стала третьою у Карслруе.

Що відомо Найкращий результат Килипко у 2021 році - 4.70 метри. З цим результатом вона перемогла на чемпіонаті України. Килипко змагалася на других для себе Олімпійських Іграх і уперше пройшла у фінал. Там вона стала п'ятою. Читайте також: "Я сама, абсолютно сама". Українка Килипко - про Олімпіаду та відсутність тренера Крім змагань у Белінцоні, останній старт також провела бігунка Анна Рижикова. Вона стала другою у забігу на 400 метрів з бар'єрами.