"Динамо" розпочало виступи у Лізі чемпіонів з нульової нічиєї проти "Бенфіки". Як це було: відео

Кияни останнім штурмом забили вирішальний м'яч, але його не зарахували.

"Динамо" розпочало виступи на груповій стадії Ліги чемпіонів з нічийного результату у матчі проти "Бенфіки".

Матч "Динамо" - "Бенфіка" став дебютним для киян у новому розіграші Ліги чемпіонів. У якості чемпіона України біло-сині розпочинали виступи саме із групової стадії, тоді як "Бенфіка" подолала два раунди кваліфікації.

На старті зустрічі "Динамо" та "Бенфіка" провели кілька небезпечних атак на ворота один одного. З ударом Рафи впоралися захисники киян, після чого постріл Миколи Шапаренка відбив голкіпер лісабонців Влаходімос.

Наприкінці тайму у "Бенфіки" було ще два моменти, один із яких - у Романа Яремчука. Проте вразити ворота киян "Орлам" не вдалося.

У другому таймі "Бенфіка" мала ще кілька можливостей, щоб забити: Яремчук не використав ще одну (врятував Денис Бойко). На 59-й хвилині українця змінив інший форвард, Дарвін Нуньєс.

Наприкінці матчу ще одну можливість не використав Микола Шапаренко. М'яч після удару півзахисника влучив у перекладину, з добиванням Буяльського впорався голкіпер.

"Динамо" забило гол: після подачі Дениса Гармаша забив Микола Шапаренко. Але м'яч українського півзахисника не зарахували через офсайд у Гармаша.

У підсумку 0:0. "Динамо" зіграло внічию з "Бенфікою" і набрало перші очки у Лізі чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Перший тур"Динамо" - "Бенфіка" 0:0