Суперечливе "Динамо". Як оцінювати гру киян з "Бенфікою"

Вчора київське "Динамо" стартувало у групі Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Поєдинок проти "Бенфіки" всіма розцінювався як битва за третє місце, а поразка у ньому практично гарантовано означала, що останню позицію у квартеті займе саме "Динамо". З розумінням цієї ситуації "біло-сині" і вийшли на поле "Олімпійського", вже традиційно для матчів проти сильніших команд зробивши ставку на оборону. Команда Луческу була готова терпіти на полі і шукати свої шанси, як от штрафний від Миколи Шапаренка у першому таймі, коли українець чудово закрутив під поперечку, але Влаходімос витягнув. Роман Яремчук теж мав кілька шансів забити, але натомість грубо врізав по ногах Забарному, за що потім навіть просив вибачення.

"Динамо" довго чекало, довго запрягало, а по-справжньому понеслося вже у компенсований до другого тайму час. Там чемпіон України перетворився на справжній ураган, котрий за чотири хвилини створив більше ігрових моментів, аніж за весь матч до того. "Бенфіку" загнали до такого ступеня, що Отаменді навіть пробив по власних воротах і влучив у стійку. А ще ж були поперечка, чудовий удар головою Гармаша і врешті скасований гол Шапаренка через офсайд, коли весь "Олімпійський" спершу заревів від щастя, а потім так само замовк. І тут "Динамо" наче й взяло одне очко проти серйозного суперника, а наче й втратило два пункти.

Як оцінювати цей виступ київської команди? Мабуть, якби ми не бачили цей штурм у компенсований час, можна було б сказати, що нічия - цілком позитивний результат, адже загалом "Бенфіка" виглядала краще. Але найкраще запам'ятовуються останні слова, тому присутній легкий післясмак розчарування, бо таки могли перемогти. Як би там не було, а "Динамо" зав'язало боротьбу принаймні за третє місце, а якщо подивитися на розібрану "Барселону", тоді можна мріяти і про більше. Вболівальники ж залишилися задоволеними самовіддачею команди. Тверда "четвірка" для "Динамо" за цю гру.

Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!