Знищення емоцій. Київське "Динамо" драматичною нічиєю розпочало свій 18-й в історії виступ у Лізі Чемпіонів

Подія: Київське "Динамо" зіграло внічию 0:0 з португальською "Бенфікою" у поєдинку першого туру групової стадії Ліги Чемпіонів, що відбувався на столичному НСК "Олімпійський".

Деталі та коментарі: Перший тайм проходив за рівної боротьби, а обидві команди розтринькали по декілька гольових нагод. У другій половині "Динамо" цілком віддало ініціативу супернику, зробивши акцент на обороні, але дозволивши притім "Бенфіці" створити немало гольових моментів. Кияни вибухнули атакувальними діями лише після того, як 42-річний англійський арбітр Ентоні Тейлор додав до основного часу 3 хвилини. Спочатку Микола Шапаренко поцілив у поперечину воріт суперника, а на добиванні свій момент не реалізував Денис Гармаш.