Нічия «Продексіма» з «Енергією»

Екстраліга

Матч третього туру чемпіонату України з футзалу в екстралізі херсонський «Продексім» вдома проводив з новим головним тренером (вірніше, виконувачем його обов’язків) Дмитром Бербенцевим. Після поразки від київського «ХІТа» минулої суботи керівництво клубу вирішило достроково припинити співпрацю з Андре Броканело.

А тут ще й суперник виявився нічого собі — львівська «Енергія», яка після двох турів очолює турнірну таблицю. Отже, ситуація, як кажуть, ворогу не побажаєш.

Перший тайм пройшов без голів. А ось на початку другого «Продексім» виходить уперед. На 24-й хвилині його атака завершується влучним ударом Клаудіньо — 1:0.

Тільки довго радіти успіху господарям майданчика та їхнім прихильникам не довелося. Вже за дві хвилини новобранець «Енергії» Андрій Деряєв неспо­діваним та влучним ударом у «дев’ятку» поновив рівновагу. Минуло кілька хвилин — і львів’яни виходять уперед, чітко реалізувавши вихід трьох гравців проти одного — 1:2. Відзначився Юрій Когут. Ще кілька хвилин — і все той же Андрій Деряєв вивів на ударну позицію Віталія Ковальчука — 1:3.

Здавалося, все, матч програно. Але ні. Гравці «Продексіма» роблять неймовірне: спочатку Даніель Роза скорочує рахунок, а за мить до фінальної сирени Клаудіньо робить його нічийним — 3:3.

— Гра по рахунку, — скаже у післяматчевому інтерв’ю головний тренер «Енергії» Валерій Легчанов. — На початку зустрічі «Продексім» мав бетонні моменти, щоб забити. Потім ініціативою володіли ми, тож рахунок закономірний.