Очільник Федерації легкої атлетики підтримав Магучіх

Глава Федерації легкої атлетики Равіль Сафіуллін заступився за олімпійську призерку Ярославу Магучіх, яка фотографувалася з росіянкою. За його словами, не можна звинувачувати спортсменку у відсутності патріотизму, оскільки вона раніше відмовилася від громадянств Польщі та США.

Про це він розповів в інтерв'ю "Обозревателю".

Мені її тренерка Тетяна Володимирівна розповідала, що з 2017 року яких тільки пропозицій щодо зміни громадянства не надходило — і з США, і від поляків, і хто тільки не запрошував. Але вона тут, в Україні. Ось це патріотизм. Це приклад для наслідування, - сказав посадовець.

Равіль Сафіуллін наголосив, що у спорті заведено фотографуватися після змагань разом, а також ставати на одну сходинку п'єдесталу. Каже, що так спортсмени віддають данину поваги чесній спортивній боротьбі.

Нагадаємо, що на початку серпня українська легкоатлетка Ярослава Магучіх потрапила у скандал через фото російську спортсменку - дівчата взяли свої прапори, міцно обіймалися і сфотографувалися.

Також нещодавно Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх знову сфотографувалася з російською спортсменкою Марією Ласіцкене, цього разу після етапу Діамантової ліги в Цюріху.