Юнацька ліга УЄФА: Шахтар стартує з розгромної перемоги над Шерифом

У першій половині зустрічі гірники володіли ініціативою, але суперники не давали зон для атак українській команді. Підопічні Ратулутри досягнули свого на 37-й хвилині, коли після прострілу Капінуса забив Векленко — 0:1. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги гостей.

На 56-й хвилині гірники збільшили свою перевагу. Після асисту Лосенка відзначився Кирило Сігеєв — 0:2. На 64-й хвилині рахунок став розгромним. М’яч у свій актив записав Гончарук, який за рахунок індивідуальних дій обіграв захисників і пробив у кут. Через чотири хвилини рахунок став розгромним. Антон Глущенко впевнено реалізував пенальті — 0:4.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою юнаків Шахтаря.

Шериф U-19 — Шахтар U-19 — 0:4

Голи: Артем Векленко (37), Кирило Сігеєв (56), Данило Гончарук (64), Антон Глущенко (68, пенальті).

Шериф U-19: Думенко — Іким, Хатман, Маракуца — Коваль (Коліш, 83), Костін (Спатар, 73), Пікус, Скуртул — Кучерявенко (Говалші, 62), Погребан (Ялоба, 73), Форов.

Тренер: Андрій Корнеєнков.

Шахтар U-19: Твардовський — Фарина, Козік, Булеза (Бако, 78), Капінус (Гаврилюк, 75) — Лосенко (Роспутько, 67), Сігеєв, Гулько, Векленко (Пушкарьов, 67), Глущенко — Гончарук (Погорілий, 78).

Тренер: Оскар Ратулутра.