«Кременчук» зіграє у гостях з «Краматорськом»

Цей поєдинок відбудеться на льодовій арені в Краматорську.

Українська хокейна ліга завершила роботу над календарем матчів чемпіонату УХЛ сезону 2021/22. У своєї першої зустрічі «Кременчук» зіграє 19 вересня у гостях з «Краматорськом». Початок гри о 14:00.

Як повідомлялося раніше, регулярний сезон розпочнеться 17 вересня матчем між фіналістами минулого сезону - «Донбасом» і «Соколом». Цей поєдинок відбудеться на льодовій арені в Краматорську.

Регулярний чемпіонат буде складатися з 168 матчів. Таким чином, кожна команда проведе по 42 матчі (21 - вдома, 21 - на виїзді). Перший етап чемпіонату триватиме до 22 лютого.

Як і в минулому сезоні відбудеться три стадії плей-оф: 1/4 фіналу буде зіграна до двох перемог однієї з команд, а 1/2 і фінал - до чотирьох перемог. Як і раніше, команда, що зайняла перше місце за підсумками регулярного чемпіонату, потрапить відразу в півфінальну серію, а в 1/4 фіналу зустрінуться команди, що зайняли з 2-го по 7-е місця.

У календарі враховані побажання клубів, транслятора і IIHF щодо міжнародних пауз. Зокрема, Спортивним департаментом УХЛ закладені перерви на три міжнародні паузи для збірних України, а також пауза для проведення Кубка України.

З повною версією календаря ви можете ознайомитися за посиланням. З метою забезпечення максимальної кількості теле- і інтернет-трансляцій матчів, в розкладі можливі зміни, повідомляє УХЛ.

За матерыалами прес-служби ХК «Кременчук»