Шість спортсменів потрапили у рейтинг топ-100 найвпливовіших людей 2021 року за версією Time

Утретє поспіль у ньому представлена Наомі Осака.

Журнал Time опублікував рейтинг топ-100 найвпливовіших людей 2021 року. У нього входять політики, бізнесмени, співаки та інші публічні люди, у тому числі й спортсмени.

У 2021 році у рейтингу Time 100 опинилися шість представників спорту. Вони потрапили у кілька категорій, які визначила редакція журналу: "ікони" (icons), "першопроходці" (pioneers), "титани" (titans).

Найбільше представництво спортсменів у категорії "титани". У ній представлені гімнастка Сімон Байлз, футболіст Том Брейді, а також бігунка Еллісон Фелікс.

Спортсмени у рейтингу Time 100 "Ікони": Наомі Осака (теніс), Сехей Отані (бейсбол) "Першопроходці": Суніса Лі (спортивна гімнастика) "Титани": Сімон Байлз (спортивна гімнастика), Том Брейді (американський футбол), Еллісон Фелікс (легка атлетика) Що відомо про спортсменів із списку Time 100? Наомі Осака у 2021 році здобула перемогу на Australian Open. А під час виступів на Ролан Гаррос знялася у відповідь на погрози дискваліфікувати її з турніру. Читайте також: Наомі Осака знялася з Ролан Гаррос. Це відповідь на погрози дискваліфікувати її з турніру Сехей Отані був визнаний найкращим гравцем американської ліги MLB. Суніса Лі у 18-річному році стала 3-разовою призеркою Олімпійських Ігор у Токіо. Зокрема, вона стала олімпійською чемпіонкою в особистому багатоборстві. Сімон Байлз у 2021 році була головною претенденткою на здобуття золотих медалей в особистих дисциплінах. Проте через психологічні проблеми вона знялася майже з усіх фіналів, у які відібралася. Читайте також: "Знову відчула, що це моє друге "я". Гімнастка Сімон Байлз – про психологічний стан після Олімпіади Том Брейді у 2021 році переміг у фіналі Супербоулу у складі "Тампа-Бей Бакканірс". Еллісон Фелікс на Іграх у Токіо учетверте поспіль стала олімпійською чемпіонкою (естафета 4х100 метри). Загалом на рахунку американської бігунки 11 медалей на Олімпіадах, починаючи з Афін-2004.У порівнянні із 2020 роком, у списку Time 100 було сім спортсменів. Причому у ньому залишилися Елісон Фелікс та Наомі Осака, проте Фелікс була представлена у категорії "ікони".

Для Осаки це також третє поспіль потрапляння у рейтинг Time 100. Частіше за неї у нього потрапляв баскетболіст ЛеБрон Джеймс - у 2005, 2013, 2017 та 2019 роках.