Голанд знову забив, а Боруссія Д переграла Бешикташ

Дортмундська Боруссія на виїзді обіграла Бешикташ (2:1) в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів-2021/22.

Рахунок в матчі на 20-й хвилині відкрив 18-річний хавбек "джмелів" Джуд Беллінгем, який відмінно пробив з гострого кута після передачі від Тома Меньє. А під завісу першого тайму все той же Беллінгем змістився з лівого флангу у штрафний майданчик, пробіг уздовж лицьової лінії і викотив на порожні ворота Ерлінгу Голанду. Норвежець, звичайно, таким шансом скористався.

Один м'яч Бешикташ відіграв уже тільки в компенсований до основного час. Після подачі зі штрафного ударом головою відзначився Франсіско Монтеро.

У наступному турі Боруссія Д вдома зіграє проти лісабонського Спортинга, а Бешикташ поїде в гості до Аяксу.