Сильна команда не повинна пропускати такі голи, як ми сьогодні – Де Дзербі

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі прокоментував поразку «Шерифу» (0:2) в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, передає Укрінформ.

«У футболі завжди можна програти. Думаю, що сьогодні нам дуже не щастило, а «Шерифу», навпаки, щастило. Але якщо ми програли, значить, що ми винні. Думаю, що в моїй команді є дуже багато сильних футболістів. Але ми ще не стали сильною командою. Ми тільки потенційно можемо стати такою.

Сильна команда не повинна пропускати такі голи, як ми сьогодні. Думаю, ми станемо сильною командою. У нас багато сильних молодих футболістів. Той, хто говорить, що ми вже є сильною командою на сьогоднішній день, говорить неправду. Але я впевнений, що, завдяки наполегливій роботі, я і команда можемо прогресувати.

Замінив Тете на Марлоса, тому що Тете не дуже добре зіграв сьогодні. Заміну Фернандо - Мудрик планував до початку матчу. Тому що Фернандо важко грати 90 хвилин.

Думаю, що команда розуміє, що я від неї вимагаю. Поки у нас не все відмінно. І це нормально для початку сезону», - сказав Де Дзербі.

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» програв на виїзді молдовському «Шерифу» (0:2).