Дали бій, але програли. Гандбольна збірна України зазнала поразки від Франції у відборі на Євро

Експрес online

Подія: Збірна України з гандболу поступилася Франції у поєдинку другого туру відбіркового циклу до чемпіонату Європи, який з 4 по 20 листопада 2022-го року пройде у Словенії, Північній Македонії та Чорногорії.

Деталі та коментарі: Гандболістки збірної України на матч у Сумах вийшли у піднесеному настрої, бо у першому турі сенсаційно у Рієці здолали хорваток, чинних бронзових призерок чемпіонату Європи. На першій хвилині Ірина Глібко вивела "синьо-жовтих" уперед, але гості одразу відновили рівновагу і протягом першого тайму постійно були попереду, а одного разу вели з перевагою аж у 4 очки. Перед перервою підопічні Віталія Андронова скоротили відставання до мінімуму (15:16), а за 10 хвилин до фінального свистка навіть вигравали з рахунком 23:21. Однак кінцівку зустрічі взяли Олімпійські чемпіонки-2020, вигравши з підсумковим рахунком 28:25.