Колишній власник "Ньюкасла" прокоментував продаж клубу саудівському фонду

depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на The Sun.

Гроші не були єдиним аргументом для Ешлі під час продажу клубу.

"Хотів би, щоб було відомо, що я отримав більш щедру пропозицію по клубу, ніж ту, яку я прийняв. Це була пропозиція від іншого авторитетного претендента, який привів переконливі аргументи. Але я вважаю, що пропозиція, яку ми прийняли від нинішніх нових власників, буде найкращою для "Ньюкасла".

Гроші не були моїм єдиним аргументом. Були моменти, коли я втручався в фінансову ситуацію, щоб втримати "Ньюкасл" на плаву. Ми забезпечували виплату зарплат, коли ми опускалися в нижчий дивізіон, щоб потім знову піднятися. Ніхто не був щасливішим від мене, коли ми відразу ж домоглися підвищення в класі.

Хоча я і багата людина, я не можу фінансово змагатися з консорціумами і суверенними фондами. Важко конкурувати на найвищому рівні в футболі з деякими клубами, які мають майже необмежені ресурси.

Я вже давно знав, що багато вболівальників "Ньюкасла" розчаровані ситуацією, що склалася і виступають за зміни. Тому відчував, що зобов'язаний вболівальникам боротися за те, щоб це відбулося. Радий, що в підсумку ми змогли отримати відповідний дозвіл від Прем'єр-ліги на продаж.

Хотів би подякувати вболівальникам, персоналу і гравцям за їх терпіння протягом цього періоду. Це було довге очікування, але тепер це відкриє нову позитивну главу для клубу. Незважаючи на те що деякі люди можуть думати про щось інше, я завжди відчував тільки глибоку повагу до вболівальників "Ньюкасла". Хоча за ці роки були і розчарування, я бажаю "Ньюкаслу" і всім його відданим уболівальникам усього найкращого в майбутньому", — цитує Ешлі The Sun.

Нагадаємо, 7 жовтня новим власником "сорок" став фонд державних інвестицій уряду Саудівської Аравії (PIF).